Counter Strike Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

Counter Strike Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

90'lı yıllarda bilgisayarlarımız karşısında sabahlamamıza neden olan ve halen de büyük bir oyuncu kitlesi tarafından keyifle oynanan online FPS klasiği Counter Strike'ın Android versiyonu da çıkış yaptı.

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter Strike Android versiyonu temel olarak klasik Counter Strike 1.6 sürümünün mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu. Oyuncular Counter Strike Android versiyonunda yine terörist ve anti-terör takımları halinde bomba kurmak/imha etmek, rehine korumak/kurtarmak ya da rakip takım oyuncularını haritadan süpürmek için çarpışabiliyorlar.

Counter Strike Android versiyonu Google Play üzerinde yayınlanmadığı için kurulumu kendinizin gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu iş için ilk olarak Counter Strike apk dosyasını ve data dosyalarını indiriyorsunuz ve sonrasında apk dosyalarını açarak kurulumu gerçekleştiriyorsunuz. Counter Strike Android versiyonu çalışabilmek için Half Life'ın Android versiyonuna da ihtiyaç duyuyor. Oyunculara sunulan Counter Strike mobil versiyonunu içeren arşiv dosyasında bu iki oyuna da yer veriliyor.

Counter Strike Android versiyonunu nasıl yükleyebileceğinizi öğrenmek için resimli anlatımımızdan faydalanabilirsiniz:

YORUMLAR