Elder Scrolls Online Beta İçin Detaylar Açıklandı

Zenimax Online Studios dün açılan The Elder Scrolls Online Beta kayıtları ve betasına ilişkin olarak daha fazla detay verdi.

Elder Scrolls Online Beta İçin Detaylar Açıklandı

Zenimax Online Studios dün açılan The Elder Scrolls Online Beta kayıtları ve betasına ilişkin olarak daha fazla detay verdi. Açıklanan detaylar test aşamasının farklı gereksinimleri ve hangi içeriğin oyunculara sunulacağı hakkında. Zenimax'tan yapılan resmi açıklama şu şekilde:

"Elder Scrolls Online beta oyunu geliştirme sürecimiz için önemli bir parça. Beta etkinlikleri boyunca oyunculardan oyunu daha iyi hale getirmek ve keşfedilen hataları düzeltmek için geri dönüşler topluyor olacağız. Oyunda gelen geri dönüşlere göre ihtiyaç doğrultusunda ayarlamalar yapacağız."

Başlangıç için beta testine dünyanın her yerinden katılım mümkün; fakat sadece İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri desteklenecek.

"Elder Scrolls Online Beta'ya katılması mümkün bölgeler bir beta etkinliğinden diğer beta etkinliğine değişebilecek. Biz katılım yeri önemli olmaksızın herkesi betaya başvurmaya teşvik ediyoruz ve katılımcıları geliştiricilerimizin ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz."

Farklı beta aşamaları farklı oyun içi mekanlar ve içerikler sunacak. Zenimax oyuncuların oyunun geçtiği dünya olan Tamriel'i mümkün olduğu kadar çok keşfetmesine izin vermeyi hedefliyor.

"Hem beta hem de final versiyonun çıkışı süresince Elder Scrolls Online Tamriel üzerindeki mekanları barındıracak, bazı alanlar ise gelecek ek paketler için ayrılmış nitelikte olacak. Bununla birlikte her beta etkinliği için sunulan içerik etkinliğe bağlı olarak farklı olacak ve bu içerik etkinlik başlarken katılımcılar ile paylaşılacak."

Zenimax beta katılımcılarını oyunu denedikleri için ödüllendireceğini de duyurdu. Fakat bu ödülün ne olacağına karar vermiş değil.

İşte betayla birlikte yayınlanan Elder Scrolls Online sinematiği:


Elder Scrolls Online betasına katılım hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz

YORUMLAR