Galaxy S2, Galaxy Note ve Galaxy Ace 2 için Resmi Jelly Bean Tarihleri Duyuruldu

Samsung, Galaxy S2, Galaxy Note ve Galaxy Ace 2 için sürekli ertelenen Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin resmi tarihlerini duyurdu. Beklenen aslında bu cihazların şubat ayı içerisinde Jelly Bean işletim sistemine kavuşmasından yanaydı. Aslına bakaca

Galaxy S2, Galaxy Note ve Galaxy Ace 2 için Resmi Jelly Bean Tarihleri Duyuruldu

Samsung, Galaxy S2, Galaxy Note ve Galaxy Ace 2 için sürekli ertelenen Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin resmi tarihlerini duyurdu. Beklenen aslında bu cihazların şubat ayı içerisinde Jelly Bean işletim sistemine kavuşmasından yanaydı. Aslına bakacak olursak bu güncellemenin, bu cihazlar için çok daha önce çıkacağı konuşuluyordu ama yine bir erteleme söz konusu meydana geldi.

Öncelik olarak Samsung, Galaxy S2 ve Galaxy Note modellerine öncelik tanıdı, şubat ayında gelmesi beklenen Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi bu cihazlar için mart ayı içerisinde dağıtılmaya başlanacak. Diğer güncelleme gelmesi beklenen cihazları Ace 2 ve Ace 2 Advance için ise nisan ayı belirtildi.

Şimdilik Samsung bu tarihleri resmi olarak yayınladı ancak bu tarihlerin değişme olasılığının da bulunduğunu belirtmeden geçmeleyim. 

Yeni Nesil AMD ve Nvidia Ekran Kartları Gecikecek

YORUMLAR