Gameloft'un Yeni Yarış Oyunu Asphalt Xtreme Çok Yakında Çıkıyor!

Gameloft'un Yeni Yarış Oyunu Asphalt Xtreme Çok Yakında Çıkıyor!

Birbirinden güzel mobil oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft, ünlü yarış oyunu serisi Asphalt'ın yeni oyunu Asphalt Xtreme için kolları sıvadı. Gameloft, yeni yarış oyunu Asphalt Xtreme'in net çıkış tarihini vermese de oyunun çok yakında çıkacağını müjdeliyor. Ayrıca oyunun resmi internet sitesinde bir ön kayıt sistemi bulunmakta. Bu site üzerinden oyuna sosyal medya hesaplarınızla kayıt olduğunuzda farklı ödüllerin kilidini açabiliyorsunuz. Artan kayıt sayısına bağlı olarak yeni ödüllerin kilidi de açılabilmekte. Asphalt Xtreme'in resmi internet sitesine bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz: 

http://www.asphaltxtreme.com/

Gameloft'un Asphalt serisindeki son yarış oyunu Asphalt 8 inanılmaz bir başarı yakalamıştı. Bu güzel grafiklere sahip yarış oyunu Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde en çok indirilen yarış oyunları arasına girmişti. Asphalt Xtreme de yine bu üç mobil platform için geliştiriliyor. Oyun muhtemelen ücretsiz bir oyun olacak.

Asphalt Xtreme'de bizi yeni bir yarış tecrübesi bekleyecek. Hatırlanacağı üzere önceki Asphalt oyunlarında asfalt yarış pistlerinde gerçek hayattaki spor arabaları kullanıyorduk. Asphalt Xtreme'de ise araziye çıkacak, çöller, ormanlık alanlar ve çamurla kaplı yollar gibi zorlu şartlarda dört çeker araçlar, canavar kamyonlar, jipler, buggy ve ralli arabaları gibi ilginç araçları kullanabileceğiz.

Gameloft, Asphalt Xtreme için çok kısa bir tanıtım videosu da yayınladı:

Asphalt Xtreme çıktığında haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Yarış Oyunları Sayesinde Gerçek Kazadan Kurtuldu!

YORUMLAR