BlueStacks 4.200.0.1072 (windows)
BlueStacks
ÜCRETSİZ
13  
1  
0  
0  
1  
kullanıcı

BlueStacks, Android oyunlarını ve Android uygulamalarını bilgisayarlarınız üzerinde oynamanıza veya çalıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

BlueStacks, bilgisayar üzerinden telefon oyunlarını oynamanızı sağlayan, Android emülatörü olarak adlandırılan uygulamadır. BlueStacks temelde Android uygulamalarını kullanmanız için tasarlanmıştır.

BlueStacks kullanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit: Hemen sağ tarafından indir tuşuna bastıktan sonra uygulamayı bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan ekrandaki talimatları okumak suretiyle kurulum işlemini tamamlıyorsunuz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra BlueStacks ana ekranına ulaşacaksınız. Burada sizden hesap oluşturmanız istenecek. Hesabı oluşturduktan sonra bir süre bekleyeceksiniz. Bekleme işlemeninin ardından bir Android telefonunun ekranını görmeye başlayacaksınız. Bu, bir telefonu bilgisayarınızda çalıştırdınız demek.

BlueStacks hesap işlemini geçmeniz halinde bu sefer istediğiniz oyunu ya da uygulamayı Google Play üzerinden indirebilir ve bilgisayarınız üzerinden Android oyunlarını rahatça kullanabilirsiniz.

BlueStacks Özellikleri

  • Bilgisayarda Android oyunlarını oynama
  • Bilgisayarda Android uygulamalarını çalıştırma
  • Oyunlardan ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma
  • Eş zamanlı olarak birden fazla oyun veya uygulama çalıştırabilme
  • Twitch üzerinde canlı yayın yapabilme
  • 1.5 milyonun üzerinde Android oyununa ulaşabilme
ARTILAR

Android oyunlarını bilgisayarda oynama

Yüksek performans

Klavye ve mouse kullanabilme

EKSİLER

YORUMLAR