GTA 5’in Çıkış Tarihi 24 Mart Mı?

GTA 5 için yeni bir çıkış tarihi Microsoft'tan geldi.

GTA 5’in Çıkış Tarihi 24 Mart Mı?

Rockstar’ın merakla beklenen oyunu GTA 5 için söylentilerin ve haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Yapımcı firma tarafından GTA 5 için açıklanan resmi çıkış aralığı ilkbahar mevisimini gösteriyordu. Ancak net bir çıkış tarihi verilmedi. GTA 5’i ön sipariş yapan oyuncular da oyunlarına ne zaman kavuşacaklarını merak ettiklerinden dolayı satış yapan yerlerle iletişime geçerek GTA 5’in ne zaman ellerine ulaşacaklarını sordular. Bu soruya gelen ilk net cevaplardan biri 26 Mart’tı. Daha sonra başka bir satıcı firma aynı soruya 24 Nisan olarak cevap verdi.

Haberin konu başlığına sebep olan cevap ise Microsoft tarafından bir oyuncuya verildi. GTA 5’i Microsoft’tan ön sipariş eden bir kullanıcı, ne zaman elime geçer sorusuna, “oyunun çıkış ve dağıtım tarihi 24 Mart” cevabını aldı. Bu cevabın bir anlamı olmayabilir. Ancak “çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı” demekle bir çıkış tarihi vermek arasındaki farkı Microsoft’un bilmesi gerektiği düşünülünce kafalarda soru işareti oluştu.

Konuyla ilgili söylentiler, Rockstar açıklama yapmadıkça devam edecektir. Ama Rockstar’ın açıklama yapmaya niyeti yok gibi. Sonuçta oyunları her daim konuşuluyor. Bir firma başka ne ister?

GTA 5'in İkinci Fragmanı
OYUN

GTA 5'in İkinci Fragmanı

Geçtiğimiz günlerde GameInformer dergisinin konu aldığı ve ikinci videonun 14 Kasım'da yayınlanacağı söylenen GTA 5'in ikinci videosu için bekleyiş sona erdi.

GTA 5 PC için Çıkacak Mı?

YORUMLAR