GTA 5 Multiplayer Modu Yayınlandı!

GTA 5 Multiplayer Modu Yayınlandı!

GTA 5 için geliştirilen ilk multiplayer modu oyun severlerin beğenisine kazanıldı. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce çıkış yapan GTA 5 PC versiyonu GTA Online modu ile birlikte çıkış yapmış, oyun severler oyunu Rockstar sunucuları üzerinde oynayabilme imkanına erişmişti. Bu resmi GTA multiplayer modu doğal olarak belli kısıtlamalarla birlikte gelmekteydi ve oyunculara kendi oyun modlarını GTA Online içerisinde kullanma imkanı vermemekteydi. Bu nedenle bağımsız mod yapımcıları resmi olmayan, FiveM adlı bir GTA 5 multiplayer modu üzerinde çalışmaya başlamış.

Halen geliştirilmekte olan bu GTA 5 multiplayer modu bize kendi oyun modlarımızın aktif olduğu online oyun ortamları kurabilme ve bu ortamlarda diğer oyuncularla birlikte GTA 5'i oynayabilme imkanı veriyor. FiveM GTA 5 multiplayer modu oyunun hem tek kişilik senaryo modunda kullanılabiliyor hem de GTA Online üzerinde kullanılabiliyor. Bu da bu modu resmi GTA Online modundan ayıran bir diğer özellik.

GTA 5 multiplayer modu resmi bir GTA 5 modu olmadığı için oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu yamayı nasıl yükleyebileceğiniz ile ilgili talimatları bu sayfamızdaki açıklamalardan öğrenebilir, modu yine aynı sayfa üzerinden indirebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-multiplayer-mod/

Modun geliştiricileri bir de video yayınlayarak modu tanıtıyorlar: 

GTA 5'de Yerçekimi Silahı Eğlenceyi İki Katına Çıkarıyor

GTA 5 Yüzde 100 Save Dosyası Yayınlandı!

YORUMLAR