GTA 5 Oyuncuları 100 Kişi ile Gemi Batırmaya Çalıştı

GTA 5 Oyuncuları 100 Kişi ile Gemi Batırmaya Çalıştı

GTA 5'in çıkmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen oyuncular hala yeni şeyler yaparak bizleri eğlendirmeyi başarabiliyorlar. Bu sefer de 100 kişi toplanarak, bir gemiyi batırıp batıramayacaklarını denediler.

2013'te piyasaya sürülen GTA 5, o günden bu yana akla hayale gelmeyecek çalışmaların merkezi olmaya devam ediyor. Bugüne kadar oyunun içerisinden alınan görüntülerle ortaya çıkarılan onlarca absürd videoyu bir anda sayabiliyoruz. Son günlerde GTA 5 oyuncuları arasındaki yeni trend ise birkaç yüz kişi ile çeşitli denemeler yapmak. Bunların sonuncusunda bir uçağı 100 kişi ile engellemeyi denerken, son videodaki hedefleri gemi oldu.

RZED isimli Youtube kanalının başını çektiği bu yeni akımda, oyuncular bir araya gelerek, uçak veya tren gibi olmayacak araçların önüne geçiyorlar ve kaç kişiyle onlara hasar verebileceklerini öğrenmeye çalışıyor. Bu gibi videolar öncelikle 25 kişiyle başlıyor ardından 50, 75 derken, amaçlarına ulaşana kadar devam ediyor. Yayınlanan son videoda da 100 oyuncu, bir geminin üzerine çıkarak onu batırmaya çalışmışlar. Muratlarına erip eremediklerini ise hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Take-Two'nun En Büyük Gelir Kapısı Hala GTA 5

Lindsay Lohan GTA 5 İçin Açtığı Davada Hüsrana Uğradı!

Trevor, GTA 5 Evrenini Gerçek Dünyaya Taşıdı

YORUMLAR