Hungry Shark Serisinin Yeni Oyunu Çıktı!

Hungry Shark Serisinin Yeni Oyunu Çıktı!

Mobil cihazlarda oynadığımız en keyifli oyun serilerinden olan Hungry Shark serisinin yeni oyunu iOS cihazlar için çıkış yaptı. İlk adımda sadece iOS platformunda bölge kısıtlamalı olarak yayınlanan yeni köpek balığı oyunu maceraya serinin bir önceki oyunu olan Hungry Shark Evolution'un kaldığı yerden devam ediyor. Açlıktan çıldıran köpek balıkları artık dünyanın dört bir yanına dağılıyorlar ve farklı denizlerde terör estiriyorlar. Biz de köpek balığımızla bu beslenme çılgınlığına katılıyoruz ve en büyükköpek balığına sahip olmak için gördüğümüz her şeyi yemeye çalışıyoruz. 

Yeni Oyunun Adı Hungry Shark World

Hungry Shark World olarak adlandırılan yeni oyun beraberinde güzel yenilikler getiriyor. Serinin bir önceki oyunu olan Hungry Shark Evolution'da sadece tek bir haritada avlanabiliyorduk. Yeni oyunda ise artık 3 harita seçeneğine sahibiz. Yeni köpek balığı türleri de oyuna eklenmiş. Hungry Shark World'de toplamda 17 çeşit köpek balığınının kilidini açabiliyoruz: 

Hungry Shark World'de köpek balığınızı besledikçe köpek balığınız seviye atlamakta ve daha da güçlenmekte. Ayrıca toplayacağınız altınlarla köpek balığınızın hız, ısırma gücü ve itiş gücünü artırabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak ekstra altın kazanabilmeniz de mümkün.

Hungry Shark World oldukça hızlı ve heyecanlı bir oynanışa sahip. Oyunun grafikleri de mobil cihazlarınızda görsel bir şölen yaşatıyor.

Hungry Shark World'ü iPhone veya iPad'inizde oynayabilmek için App Store'a bağlandığınız ülkeyi Yeni Zelanda (New Zealand) olarak değiştirmeniz gerekmekte. Bu işi nasıl yapabileceğiniz bu yazımızda anlatmıştık:

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir

Oyunun Android versiyonu için de ön kayıt yaptırabilmektesiniz:

Hungry Shark World tüm dünyada 5 Mayıs'ta resmi olarak çıkış yapacak; yani Android cihazlarımızda oyunu oynayabilmek için çok beklemeyeceğiz.

Crossy Road Artık Çok Oyunculu Olarak Oynanabiliyor!

YORUMLAR