Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri Dudak Uçuklatıyor

Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri Dudak Uçuklatıyor

Bu senenin en heyecanla beklenen açık dünya tabanlı aksiyon oyunları arasında olan ve GTA 5'in en güçlü alternatiflerinden biri olarak görülen Just Cause 3'ün çıkışına oldukça az bir süre kaldı. Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause serisi önceki oyunlarıyla oyuncuların büyük beğenisini kazanmıştı. Serinin özelliği klasik bir aksiyon oyunu olmak yerine oyunculara uçuk aksiyon sahnelerinin baş rolünde olma imkanı vermesiydi. Just Cause 3 de serinin bu özelliğini bir adım öteye taşıyacak. Just Cause 3'te arabaları patlatabilecek, helikopterleri havada yok edebilecek ve hatta füzelerin üzerinde süzülebileceğiz. Ayrıca düşman karargahlarını yok ederken etrafa savrulan parçalara ve görkemli patlamalara tanık olabileceğiz.

Just Cause 3 oldukça geniş bir açık dünya ile birlikte gelecek. Akdeniz üzerindeki takım adalarda geçen oyunda grafiklere büyük özen gösterilmiş. Oyuncular bu adaların üzerinde paraşütle süzülebilecekler ve farklı hava ve deniz araçlarını kullanabilecekler. Oyunun bu gelişmiş grafiksel özellikleri beraberinde yüksek sistem gereksinimlerini de getiriyor. Avalanche Studios 1 Aralık'ta çıkış yapacak oyunun çıkış tarihine az bir süre kala oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini oyuncularla paylaştı. İşte Just Cause 3 sistem gereksinimleri:

Just Cause 3 Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • 64 Bit Service Pack 2 yüklü Windows Vista, 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 ya da 64 Bit Windows 8.1 işletim sistemi
  • 3.3 GHZ 4 çekirdekli Intel Core i5 2500K ya da 3 GHZ 6 çekirdekli AMD Phenom II X6 1075T işlemci
  • 6 GB RAM
  • 2 GB Nvidia GeForce GTX 670 ya da 2 GB AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

Just Cause 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • 64 Bit Service Pack 2 yüklü Windows Vista, 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 ya da 64 Bit Windows 8.1 işletim sistemi
  • 3.4 GHZ 4 çekirdekli Intel Core i7 3770 ya da 4 GHZ 8 çekirdekli AMD FX 8350 işlemci
  • 8 GB RAM
  • 3 GB Nvidia GeForce GTX 780 ya da 4 GB AMD R9 290 ekran kartı

Avalanche Studios daha önceden Just Cause 3'ün açık dünyasında bir sanal gerçeklik gezintisi yapabileceğiniz Just Cause 3: WingSuit Experience uygulamalarını da Android ve iOS için yayınlamıştı:

Just Cause 3 satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR