Playstation 4'ün İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı Mı?

Playstation 4'e ait ilk görsel karşınızda! E3 2013 için hazırlanan ancak internet ortamına düşen Sony videosu Playstation 4'e ait ilk görüntüyü ortaya çıkarıyor.

Playstation 4'ün İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı Mı?

20 Şubat'taki ilk tanıtımında kendisini göremediğimiz esrarengiz oyun konsolu Playstation 4'ün ilk görüntüsü erken sızan bir videoyla ortaya çıkmış olabilir.

İddiaya göre Sony'nin E3 2013'te göstermeyi planladığı Playstation 4 videosu internet ortamına düştü. Bu video, Playstation 4'e ait ilk görüntüleri içeriyor. 

Güncelleme: Sony bu videonun yalan olduğunu belirtti. Sony'nin bu açıklamasını doğru kabul edersek videoyu hazırlayanın ellerinden öpmek gerek!

Eğer bu video doğruysa karşımızda Playstation 4'e ait ilk görsel duruyor demektir. Üst taraftaki PS4 yazısı, konsolun bize bakan kısmındaki dokunmatik tuşlar, konsolu tam ortadan ayıran mavi ışık huzmesi, alt taraftaki bağlantı noktaları ve hafif saydam Sony yazısı Playstation 4'e bakıldığında ilk göze çarpanlar.

Bu görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan Playstation 4 - E3 2013 tanıtım videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz. Ayrıca videoda gösterilen oyunun inFamous: Second Son olduğunu da belirtelim.

Bakalım Sony, bu videonun gerçekliği hakkında nasıl bir yorum yapacak.

Playstation 4 Detayları

YORUMLAR