Rocket League Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Rocket League Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Eğer bu hafta sonu keyifli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız size güzel bir haberimiz var; Steam üzerinde büyük beğeni kazanan araçlı futbol oyunu Rocket League hafta sonu boyunca ücretsiz indirilerek oynanabilecek.

Dün sizlerle Ubisoft'un hafta sonu boyunca The Division adlı aksiyon oyununu ücretsiz olarak oynatacağını paylaşmıştık. Buna ek olarak Steam Hafta Sonu Fırsatı kampanyasına Rocket League de dahil oldu. Oyun severler bugünden itibaren Rocket League'i ücretsiz olarka indirebilecekler ve Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak oynayabilecekler. Kampanya süresi boyunca Rocket League indirimli olarak da satılacak. Eğer Rocket League'i hafta sonundan sonra oynamaya devam etmek isterseniz yüzde 30 indirimle satın alabileceksiniz.

Steam'deki ücretsiz Rocket League hafta sonu kampanyası eğer oyunu oynamakta olan arkadaşlarınıza katılmak isterseniz sizin için güzel bir fırsat olacaktır. Bunun yanısıra oyunu satın almayı düşünüyorsanız bir süre deneyebilir ve oyun hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Rocket League'i ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

YORUMLAR