Rocket League Hafta Sonu Boyunca Steam'de Ücretsiz

Rocket League Hafta Sonu Boyunca Steam'de Ücretsiz

Geçtiğimiz senenin en iyi multiplayer oyunu seçilen Rocket League bu hafta sonu Steam'de ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca yine Steam'in özel hafta sonu kampanyası dahilinde Rocket League hoşunuza giderse, %50'lik indirimle oyunu sadece 18TL'ye satın alabilirsiniz.

Steam'in hafta sonlarına özel yaptığı ücretsiz oynama ve %50'lik indirimleri özellikle multiplayer oyunlar için harika bir fırsat oluyor. Normalde satın almanız gereken oyunları tüm özellikleriyle hafta sonu boyunca deneyebiliyor, pazar gününün sonuna kadar da yarı fiyatına satın alabiliyorsunuz. Eğer bu zamana kadar Rocket League'de gol atma fırsatınız olmadıysa bu hafta sonunuzun bir parçasını bu oyuna ayırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Sonrasında zaten satın alacaksınız!

Rocket League bir nevi FIFA'nın RC arabalarla buluşmuş hali. Online olarak oyuncularla da takım olup maç yapabildiğiniz oyun her ne kadar absürt dursa da inanılmaz eğlenceli. En önemlisi de diğer oyunlar gibi çok vakit ayırmanız gerekmediği için boş zamanlarınızda kafa dağıtmak adına güzel bir seçenek.

Oyun içinde sağlanan kişiselleştirme seçenekleri sayesinde hayalinizdeki RC arabasını yapıp dünyanın dört bir yanından oyuncularla çarpışabilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Rocket League'i ücretsiz olarak hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Meraklanmayın, oyunun boyutu da oldukça ufak!

Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor

Rocket League'e Türkçe Dil Seçeneği Geliyor

YORUMLAR