Samsung'un Akıllı Saati Altius'un Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung'un geliştirdiği iddia edilen Samsung Altius isimli akıllı saate dair ekran görüntüleri pek çok teknoloji kaynağında yerini aldı.

Samsung'un Akıllı Saati Altius'un Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Apple'ın iWatch adlı akıllı saatine dair bilgiler henüz gelmeye başlamışken Samsung'un da bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ve adının da Samsung Altius olacağı söyleniyordu. Her ne kadar cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağı bilinmese de cihaza ait olduğu iddia edilen ekran görüntüleri yabancı teknoloji bloglarında dağıtılmaya başlandı.

İlk olarak Koreli bir mesaj panosunda ortaya çıkan görüntüler ve yaşanan tartışmalarda cihazın varolup olmadığına dair herhangi bir bilgi yer almıyor ancak şimdiden diğer akıllı saatler ile rekabetin nasıl sağlanabileceğine dair tüketici fikirleri ortaya çıkmaya başladı bile.

Henüz Galaxy S4'e dair tartışma ve dedikodular sona ermemişken bir de Samsung Altius'un ortaya çıkması elbette Samsung fanlarını da oldukça heyecanlandırdı. Varolan ekran görüntüleri ilk önce Galaxy S4'e ait olarak düşünüldü ancak boyutlarının 1080p çözünürlükteki bir ekran gibi değil de kare yapıya sahip bir ekrana benzediği göz önüne alındığında akıllara hemen bir akıllı saat geldi.

Giriş seviyesindeki Samsung Rex serisine göz atın

YORUMLAR