VLC Media Player'a Büyük Güncelleme!

VLC Media Player'a Büyük Güncelleme!

Bilgisayar ve mobil cihazlar dahil en popüler medya oynatıcısı olan VLC Media Player'a büyük bir güncelleme geldi. VideoLAN tarafından yayınlanan güncelleme ile VLC'nin Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Windows Phone, Windows RT ve Android TV versiyonlarının tamamı güncellendi. Haberimizin sonundaki linkleri kullanarak VLC Media Player'ın en güncel sürümlerini indirebilirsiniz.

Milyonlarca kullanıcının favorisi olarak en çok kullanılan medya oynatıcı ünvanına sahip olan VLC Media Player'a gelen güncellemenin bugüne kadar yapılan en büyük güncelleme paketi olduğu ileri sürüyor. Tüm versiyonlarının tek bir seferde güncellenmesi ile bir anda teknoloji ve yazılım Dünya'sına bomba gibi düşen VLC, bu haber ile bile daha fazla kullanıcıyı kendine çekmeyi başaracaktır diye düşünüyorum.

Masaüstü sürümü için yapılan güncellemenin diğer tüm versiyonlarına da uygulanması ile ortaya çıkan büyük güncellemeden sonra, VLC Media Player'ı farklı işletim sistemi bulunan cihazlarında güncellemesi gerekiyor. Bu güncelleme ile birlikte 1000'den fazla küçük hatanın giderildiği, bazı yeni özelliklerin medya oynatıcıya eklendiği ve desteklenen video formatlarının arttırıldığı belirtildi.

Eğer zaten VLC Media Player kullanıcısıysanız yada şimdi denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak VLC'nin tüm sürümlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Skype Uygulaması 500 Milyon İndirme Sayısına Ulaştı!

YORUMLAR