Wolfteam'in Kurtarma Modunun Yeni Karakterleri Cicişler Oldu

Wolfteam'in Kurtarma Modunun Yeni Karakterleri Cicişler Oldu

,

Kurtların ve insanların büyük bir aksiyonla karşılaştığı popüler MMOFPS oyunu Wolfteam, yeni kurtarma modunu oyun severler için paylaştı. Daha önce oyunun en iyiler bölümünde Ahmet Çakar gibi isimlerle yer alan Cicişler kısa bir aradan sonra oyuna tekrar dahil oldu.Wolfteam, çeşitli aralıklarla oyuncularının hoşuna gideceğini düşündüğü aksiyonlu modlar yayınlıyor. Bu sefer Türk yapımcılar ülkemizde magazin programlarını oldukça meşgul eden, Esra ve Ceyda kardeşler olarak tanınan popüler iki ismi oyuna hapsetti. Oyunculara düşen yeni görev ise belirtilen süre içerisinde Cicişlere ulaşmak ve onları kafesten kurtarmak.

Yapılan yeni güncellemeyle birlikte oyun mahkum karakterlerine dönüştürülen Esra ve Ceyda kardeşler grafik açısından oldukça güzel tasarlanmış. Cicişler bu sefer 5 farklı üs üzerinden hareketle 4 dakikalık nefes kesici bir maceraya yelken açıyorlar.

Cicişlere özel yapılan kurtarma modunun tanıtım videosu:


Wolfteam oyuncuların bir kısmı bu yeni kurtarma modunu oldukça beğenirken, göz ardı edilemeyecek kadar çok olan bir kısmı da yeni modu kötü bir güncelleme olarak karşıladı.

Sizce Cicişler modu nasıl olmuş?

Günümüz Oyunlarının Atalarını Yakından Tanıyalım

Hayalinizdeki Oyun Bilgisayarını Toplamak Türkiye'de ve Yurt Dışında Kaça Mal Olur Dersiniz?

YORUMLAR