3D Tuning APK

3D Tuning APK

kullanıcı

3D Tuning APK, araba modifiye etmeyi sevenlerin favori Android oyunlarından. Araba oyunu ve simülatörü ücretsiz indirilebiliyor.

3D Tuning APK, sınırsız özelleştirmeyle araba modifiye tutkunlarını kendisine çeken bir Android oyunu. 1000’den fazla araba parçası sunmasıyla sadece Android Google Play değil mobildeki en kapsamlı araba simülatörü oyunu olan 3DTuning’de araba hastaları tasarımlarıyla yarışıyor. 3DTuning apk indir ile araç modifiye etmeye başlayabilirsiniz.

3D Tuning APK Son Sürüm Özellikleri

  • En yeni otomobil, kamyon ve motosiklet modellerinin yanı sıra 20. ve 21. yüzyılın ilgi gören klasik modellerinden oluşan geniş seçim
  • Yüksek kalitede görseller ve birçok etkileşimli öğeye sahip oldukça detaylı 3 boyutlu araba modelleri
  • On binlerce marka, özel, araca özel ve evrensel uyumlu otomobil, kamyon ve motosiklet parçaları
  • Tekerlekler, büyük gövde kitleri, tamponlar, rüzgarlıklar, çamurluklar, ayırıcılar, difüzörler, arazi ve spor lastikler, susturucular, egzozlar, kasa kaplamaları, çıkartmalar ve daha birçok araba parçası kataloğu
  • Online otomobil parçaları kataloğu ile ürün özellikleri, resmi satıcı bilgileri ve bayilere erişin.
  • Özelleştirme ve modifiye seçenekleri arasında, renk, süspansiyon seviyesi, ofset ayarları, ışıklar, motor sesleri ve çok daha fazlası bulunuyor.

3D Tuning Oyna

3D Tuning, Android mobil cihazlarınız üzerinde 3 boyutlu ve görsel olarak araba modifikasyonu yapmanızı sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir araba modifiye oyunu.

Arabalara karşı ilgisi olan ve onlar üzerinde yapılacak ufak değişikleri seven Android kullanıcılarının severek kullandığı bu uygulama üzerinde 1000'den fazla araba bulunuyor. Gerçeğe yakın araba kalitesi sayesinde üzerlerinde her türlü modifikasyonu hem yapıp hem de rahatlıkla görebileceğiniz 3D Tuning'e sürekli yeni araba modelleri de ekleniyor.

Arabaların jantları, ön ve arka tamponları, yan aynaları, kaportası ve diğer bölgelerine modifiye işlemi yapabileceğiniz uygulama üzerinde ayrıca renk değiştirebilir, süspansiyonu ayarlayabilir ve çok daha fazla işlem yapabilirsiniz.

Aynı isimdeki web sitesi ile de senkronize olarak çalışan uygulama, böylelikle site üzerinde yapılan tüm değişiklikleri mobil uygulama üzerinde de görebilmenizi sağlıyor.

Kendi zevkinizi yansıtan modifiyeli araçlar yapabilmek için uygulamayı ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

3DTuning APK Android araba oyunu ve simülatörü, hem 3 boyutlu araba modifiye etme programı hem de bir oyun. Android uygulaması, yüzlerce araba, kamyon, motosikleti benzeri görülmemiş fotogerçekçi kalitede ve detaylı özelleştirme imkanı veriyor. Çok çeşitli otomobil parçaları, kişiselleştirme özellikleri ve tasarım seçenekleriyle tarzınıza mükemmel şekilde uyan aracı tasarlamanızı sağlıyor.

Amerika ve dünyadaki otomotiv hayranları arasında popüler olan 1000’den fazla model arasında neler mi var? 1950’lerden başlayarak neredeyse tüm nesil efsanevi klasik ve modern Amerika ve Japon kamyonları. Tüm zamanların klasiklerinden günümüzün en çok satanlarına uzanan geniş klasik ve modern yüksek performanslı Amerikan otomobilleri. Amerika’dan ve dünyanın her yerinden en popüler arabalar, motosikletler, helikopterler, SUV’lar ve hatta tırlar.

3DTuning Apk İndir

3D tuning, araba modifiye etme oyunundan fazlası. Araba tasarlama becerilerinizi test ediyor. Tasarımlarınızı sosyal ağ platformlarındaki gibi paylaşıp, diğer kullanıcılarla etkileşime girebiliyorsunuz. Sosyal ağ entegrasyonuyla modifiye etmede ne kadar başarılı olduğunuzun göstergesi fotoğraf ve videoları online hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

Araba, kamyon, motosiklet listesinde hangi modeller var? Sedanlar, lüks sedanlar, spor sedanlar, coupe’ler, spor arabalar, station vagonlar, hatchback’ler, cabrio’lar, sportif araçlar, kamyonetler, klasik arabalar, klasik kamyonlar, helikopterler, pony arabalar, jdm’ler, muscle car, Amerikan kamyonları, süper arabalar ve çok daha fazlası garajda sizi bekliyor.