Anger of Stick 3

Anger of Stick 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 353
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miniclip.com

Anger of Stick 3 bol aksiyon dolu eğlenceli bir Android oyunudur

Anger of Stick 3 yüksek derecede aksiyonu eğlenceli bir oynanışla birleştiren ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Serinin önceki oyunlarındaki gibi çöp adam kahramanımızı yönettiğimiz Anger of Stick 3'de farklı gezegenlerden dünyayı istilaya gelmiş uzaylılarla yüzleşerek dünyayı kurtarmamız gerekmektedir. Farklı güçlere sahip birçok farklı düşmanla yüzleştiğimiz Anger of Stick 3'de standart düşmanların yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları ile karşılaşarak bütün dövüş yeteneklerimizi sergiliyoruz.

Anger of Stick 3 oldukça hızlı ve akıcı bir oynanış sistemine sahiptir. Oyunda sıkça kullanacağımız kombolar oyunda büyük öneme sahiptir. Birçok farklı kombo şeklinin yer aldığı Anger of Stick 3 bize tek düze gimeyen bir tecrübe sunmakta.

Anger of Stick 3 farklı senaryolara dağıtılmış 44 bölümlük geniş bir hikaye moduna sahiptir. 9 gezegen üzerinde geçen bu hikaye boyunca farklı kombolara sahip 5 farklı karakterden birini kullanabiliyoruz. Oyundaki bölüm sonu canavarlarnın sahip olduğu farklı yetenekler bu bölüm sonu canavarlarına özel taktikler geliştirmemizi gerektirmekte. Oyunu eğlenceli kılan özelliklerin en önemlilerinden biri de silahlardır. Birçok farklı silah sayesinde aksiyonu doruklarda yaşayabilmekteyiz. Seviye atlama sistemine de sahip oyun uzun sürecek bir eğlence vaad ediyor.