Pillars of Eternity Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Pillars of Eternity Türkçe yama ile alakalı bilmeniz gereken her şey bu yazımızda sizlerle.

pillars-of-eternity-turkce-yama

Gelmiş geçmiş en iyi RPG’lerden biri olan Pillars of Eternity, zengin hikayesi ve enfes dövüş sistemiyle oldschool rol yapma oyunları sevenleri mest eden bir yapım olmuştu. Elde ettiği üstün başarılardan sonra devam oyununu da piyasaya süren geliştiriciler Pillars of Eternity markası ile oyun dünyasına adlarını altın harflerle yazdırdı. 

Evrenin En İyi RPG Oyunları
OYUN

Evrenin En İyi RPG Oyunları

Pek çok oyuncu ekranın karşısına geçip güzel bir oyun oynamaya bayılır. Özellikle sizi uzun soluklu bir oyuna. Şanslıyız ki RPG oyunları bunu en iyi yapan oyun türlerinden bir tanesi.

Pillars of Eternity oldukça kompleks ve kavraması zor bir oyun. Yoğun bir hikaye anlatımına da sahip olduğundan ötürü odaklı bir şekilde oynanması gereken bir yapım. Pek çok oyuncu dil bariyerine takıldığı için Pillars of Eternity’nin hikayesini ve oynanışını kavramakta güçlük çekiyor. Eğer siz de oyunu en iyi şekilde anlamak istiyorsanız Pillars of Eternity Türkçe yama kurabilirsiniz.

Şimdiye Kadar Yapılan En Zor RPG Oyunları
OYUN

Şimdiye Kadar Yapılan En Zor RPG Oyunları

Son dönemde zor oyunlar tekrardan popülarite kazandı gibi. Şüphesiz ki aşağıdaki listede yer alan bazı oyunlar zor oyunlar denilince akıllara gelen ilk isimler oluyorlar.

Pillars of Eternity Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un Pillars of Eternity Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • Pillars of Eternity’nin Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek Pillars of Eternity’yi hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.

2023'te RPG Türünde Yeni Bir Mortal Kombat Oyunu Geliyor
OYUN

2023'te RPG Türünde Yeni Bir Mortal Kombat Oyunu Geliyor

Warner Bros.'un açıklamasına göre Mortal Kombat serisi, 2023'te Mortal Kombat: Onslaught adlı yeni bir mobil oyuna sahip olacak.

Pillars of Eternity Nasıl Bir Oyun? 

Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas ve South Park: The Stick of Truth gibi çok başarılı oyunlara imza atmış Obsidian Entertainment tarafından geliştirildi ve tecrübeli ekip Paradox Interactive tarafından 2015 yılında yayınlandı. İzometrik kamera açısına sahip, zengin bir hikayeye sahip olan bu oyun fantastik oyun severleri mest edecek bir yapım.

Oyunda aldığınız kararların oyunun seyrini değiştirdiği bu oyunda attığınız her bir adım çok büyük öneme sahip. Pek çok farklı sınıf ile oynayabileceğiniz bu oyun size oldukça eşsiz bir rol yapma tecrübesi sunmak için dizayn edildi. Keşfetme dürtünüzü sürekli tetikleyecek bir dünyaya sahip olan Pillars of Eternity kesinlikle türünün en iyi örneklerinden biri.

En İyi Hikayeli Oyunlar - Güncel Liste 2022
OYUN

En İyi Hikayeli Oyunlar - Güncel Liste 2022

Oyun oynarken hikayenin bir parçası olduğunuz karakterlerin hissiyatlarının yaşandığı, gerçeği aratmayan hikayeli oyunlar listemizi aşağıda bulabilirsiniz.

Pillars of Eternity Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Siz bu tarz RPG’leri oynuyor musunuz? Pillars of Eternity’nin Türkçe yamasını beğendiniz mi? Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.

YORUMLAR