App Social

App Social

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 615
  • DOSYA BOYUTU 7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nokia

App Social, Nokia tarafından geliştirilen sosyal bir mobil uygulama ve oyun paylaşma platformudur.

Nokia tarafından geliştirilen sosyal bir mobil uygulama ve oyun paylaşım platformu olan App Social yardımı ile bundan böyle asla tanımadığınız kişilerden uygulama önerisi almanıza gerek kalmayacak.

Beğendiğiniz uygulamaların listesini yapabileceğiniz veya anlık olarak beğendiğiniz uygulamaları paylaşabileceğiniz App Social'da aynı şekilde arkadaşlarınız da kendi uygulama listelerini hazırlayabilir veya anlık olarak beğendikleri uygulamaları paylaşabilir. Bu sayede hem siz arkadaşlarınızın hangi uygulamaları beğendiğini veya kullanıdığını görebilir hem de arkadaşlarınız sizin uygulamalarınızdan yararlanabilir.

Tam anlamıyla sosyal bir uygulama paylaşım platformunu kullanıcılara sunan App Social, aynı zamanda farklı ülkelerde kullanıcılar tarafından en çok beğenilen, kullanılan ve indirilen uygulamaların listelenmesine de olanak sağlamaktadır.

Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerine hangi uygulamaları yüklemeniz gerektiği konusunda tereddüte düştüğünüz zamanlarda, App Social uygulamasını açarak arkadaşlarınızın kullanmakta olduğu ve beğendiği uygulamaları listeleyebilir ve isterseniz bu uygulamaları akıllı telefonunuz üzerine yükleyerek hemen deneyebilirsiniz.

En yeni ve en popüler Windows Phone uygulamalarına ve oyunlarına ulaşmanın en kolay yolu olan App Social'ı tüm Windows Phone kullanıcılarının denemesini öneriyorum.