Automatic Call Voice Recorder

Automatic Call Voice Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 243
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aman.grupta702

Windows Phone için ücretsiz olarak sunulan bir ses kayıt uygulaması olan Automatic Call Voice Recorder kolay anlaşılır bir arayüze sahip.

Uzun süreli ve kaliteli ses kayıtları için hazırlanmış bir uygulama olan Automatic Call Voice Recorder, Windows Phone kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor. Telefonunuz ile ses kayıtları gerçekleştirmek istiyorsanız bu uygulama işinize yarayacaktır. Grup çalışması yaptığınızda, konferans kaydı gerçekleştirmek istediğinizde veya röportaj yapmak istediğiniz zaman işinize yarayacak bu pratik uygulama cep telefonunuzu bir mikrofona çevirecektir.

Mono ve Stereo kayıtlarına izin veren Automatic Call Voice Recorder, profesyonel kayıt cihazlarına yakışır arayüzünde kaydetme, durdurma, sürdürme ve iptal butonlarına da sahip. Kaydettiğiniz ses dosyalarını dilerseniz e-posta, WhatsApp, Facebook, DropBox ve benzeri uygulamalar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bir başka ilginç özellik de kaydetmiş olduğunuz ses dosyalarını cep telefonu melodisi olarak kaydediyor olabilmeniz. Automatic Call Voice Recorder Windows Phone kullanıcılarına tamamen ücretsiz.