Another Note

Another Note

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pawel Huber

Windows Phone için alternatif bir not alma uygulaması arıyorsanız Another Note ile sesli not alma özelliğini keşfedin.

Windows Phone cihazlarında OneNote kullanmaya alışamamış olanlar için sunulan alternatif bir not alma uygulaması olan Another Note, türünün örneklerini aşan yenilikçi özelliklere sahip. Sesli komut verebildiğiniz bu not alma uygulaması, Türkçe'nin de dahil olduğu 35 dili destekliyor. Dolayısıyla yazmak yerine konuşarak not almanız mümkün oluyor ve Another Note sizin için söylediklerinizi metin haline getiriyor.

Yazılı olarak tutmak istediğiniz notlara emoticon da eklemeniz mümkün. Bu notların her birini ayrı olarak Live Tile menüsüne aktarmanız mümkün. Dolayısıyla kısa yol oluşturduğunuzda hemen istediğiniz yere varıp notlar arasında dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Almış olduğunuz notları gizli de tutabiliyorsunuz, böylece davetsiz misafirlerin planlarınızı öğrenmesi gerekmiyor.

Zarif ve sade tasarımıyla dikkat çeken uygulamanın ufak kısa yollarında notlarınızın ilk 120 karakterini görmeniz mümkün oluyor. Yani notlar arasında dolaşırken aradığınız konuyu bulmak sizin için daha kolay oluyor. Reklamsız ve ücretsiz olan bu uygulamanın sesli not alma özelliğini kullanmak için premiyum paketini almanız gerekecek.