Battery Saver Pro

Battery Saver Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppsForBB.com

Battery Saver Pro, batarya ömrünü uzatabilen en iyi pil yönetim uygulamasıdır.

Windows Phone telefonunuzun bataryasının normalden daha hızlı tükendiğini düşünüyorsanız, cihazınızı teknik servise iletmeden önce Battery Saver Pro adlı uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Telefonunuzun olur olmadık zamanda biten pilinden şikayet içeniz uygulamanın sunduğu önerileri dikkate alarak telefonunuzun bataryasını daha etkili kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Kullanımı basit ve modern kullanıcı arayüzü ile gelen Battery Saver Pro, Windows Phone platformundaki en iyi pil koruma uygulamalarından biri. Pil ve şarj durumunu anlık olarak takip etmenin yanı sıra cihazınızı üç aşamada şarj edebilir (Hızlı, Yavaş, Tam şarj), pil kullanım istatistiklerinizi inceleyebilir, mevcut şarj ile ne kadar süre konuşabileceğinizi, arama yapabileceğinizi, müzik dinleyebileceğinizi, oyun oynayabileceğinizi görebilir, pili hızlıca tüketen işlemleri tek dokunuşla sonlandırabilirsiniz.

Kalan kullanım süresini doğru tahmin etmesi, batarya performansını etkileyen işlemleri tek dokunuşla sonlandırmaya izin vermesi, tam şarj döngüsü sunması, akıllı pil koruma modu içermesi yönünden en başarılı pil koruma uygulamaları arasına giren Battery Saver Pro, cihazlarının bataryasından şikayetçi olanların kesinlikle denemesi gereken bir uygulama.