Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ninja kiwi

Battle for the Galaxy internet üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur

Battle for the Galaxy eğer MMO türünde internet üzerinden başka oyuncularla birlikte oynanabilen oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle for the Galaxy'de galaksinin hakimiyeti için mücadele veren bir komutan olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyundaki temel amacımız kaynaklar üzerinde hakimiyet sağlamak, en güçlü orduyu kurmak ve kendimizi savunarak rakiplerimiz üzerinde hakimiyet kurmak.

Battle for the Galaxy'de oyuna kendi üssümüzü kurarak başlıyoruz. Üssümüzü kurduktan sonra kaynak toplamamız gerekiyor. Bu kaynakları yeni binalar inşa etmek, yeni teknolojileri keşfetmek ve askeri birliklerimizi üretmek için kullanabiliyoruz. Keşfedeceğimiz teknolojiler askerlerimizi, savunma sistemlerimizi ve savaş araçlarımızı geliştirmemize yardımcı oluyor. Çok oyunculu altyapıya sahip olan Battle for the Galaxy'de dilerseniz ürettiğiniz askerlerinizi toplayarak rakiplerinize saldırabilir ve kaynaklarını ele geçirebilir, dilerseniz diğer oyuncularla ittifaklar kurabilir ve birlikte diğer ittifaklara saldırabilirsiniz.

Battle for the Galaxy oyunculara 20'den fazla inşa edilecek bina ve 50 adet tek kişilik görev sunuyor.