dotPocket

dotPocket

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,022
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quentin Pouplard

Pocket PC'niz ile masaüstü bilgisayarınızı birbirine bağlayın, klavye ve mouse yardımı ile Pocket PC'nizi kontrol edin. Pocket PC'nizin ekran çözünürlüğünü en uygun hale getirin. Bu program ile Pocket PC'nizi kullanırken en yüksek perfo

Not: Bu program artık indirilememektedir. Aradığınız diğer alternatifler için Verimlilik kategorimize göz atabilirsiniz.

Ekran ayarı ve Pocket PC uzak kontrolü

dotPocket programı Pocket Pc'niz var ise size 2 önemli noktada oldukça yardımcı olacaktır:

Videolarınızın yüksek performans ile çalışması için ayarlarınızı doğru yapabilmeniz konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayede çok daha iyi kalitede video görüntüleri elde edebilirsiniz.

Uzak kontrol uygulaması ile de masaüstü bilgisayarınızdan PocketPC'nizi yönetebilir ve bu sayede çok daha hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Fare ve klavye kullanımınızı PocketPC cihazınız ile sağlayabilirsiniz.

Pocket PC'nizin görünümünü değiştirin

Pocket PC ekranınız için kişisel çözünürlük modunu seçtğiniz zaman manzara veya portre görünümünü de ayarlayabilirsiniz. Açısal olarak çalışan bir program olmadan ekranın tamamından verim almak oldukça zor bir işlemdir. Ancak dotPocket ile bu sorununuz ortadan kalkmaktadır. Özellikle metin editörlerinde bu çözünürlük sayesinde ekranda daha çok kelime görüntüleyebilirsiniz. dotPocket ile Pocket PC'niz için en uygun çözünürlüğü çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.
İçerdiği menü özellikleri:

  • Ekran yakınlaştırma uzaklaştırma modu
  • Sağa sola dayama 90 derecelik açı ile çevirme modu
 

Pocket PC uzak kontrolü uygulaması

Bu uygulama sayesinde masaüstü bilgisayarınız ile Pocket PC'niz arasında senkronizasyonu çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fare ve klavye entegrasyonu
PC ile Pocket PC bağlantısını kurduktan sonra Pocket PC'nizi klavye ve mouse yardımı ile de kontrol edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede Pocket PC ekranınızdaki ekran görüntülerini alabilir. Numaraları kolayca bilgisayarınıza aktarabilir. Bunların çıktılarını alabilir ve daha bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.