Dragon Age HQ

Dragon Age HQ

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Dragon Age HQ, Electronic Arts'ın rpg oyunu Dragon Age Inquisition'ın resmi mobil uygulaması.

Electronic Arts’ın beğeni toplayan fantastik rol yapma oyunu Dragon Age Inquisition için hazırlanmış resmi mobil uygulama olarak karşımıza çıkan Dragon Age HQ, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Bilgisayar ve konsol başında olmadığımız vakitlerde oyunla ilişkimizi kopartmamak adına hazırlanan yardımcı uygulamalara o kadar alıştık ki beklediğimiz oyun çıkar çıkmaz hemen kendimizi tercih ettiğimiz platformun mağazasında buluyor ve resmi uygulamasını indiriyoruz. Tabii ki uygulama olarak karşımıza çıktığından oyun tümüyle sunulmuyor ve daha çok çoklu oyuncu modunun getirdiklerini kullanabiliyoruz.

Dragon Age HQ uygulamasını Windows Phone telefonunuzu yüklediğinizde çoklu oyuncu verilerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişme şansına sahip oluyorsunuz. Karakterlerinize detaylı olarak göz atabiliyor, meydan okumaları ve en iyiler tablosunu takip edebiliyorsunuz.

Not: Dragon Age resmi mobil uygulamasını kullanabilmeniz için pc veya konsolunuzda Dragon Age: Inquisition’ın yüklü olması ve Origin hesabınıza giriş yapmanız ve sürekli internete bağlı olmanız gerekiyor.