Dragon City APK

Dragon City APK

kullanıcı

Dragon City Mobile APK, büyülü bir şehir kurarak ejderhalar yetiştireceğiniz ve ejderhalarınız ile savaşlara gireceğiniz heyecanlı bir Android oyunudur.

Dragon City APK Android oyununda kendinize ait büyülü bir şehir kurarak içerisinde ejderhalar yetiştirerek, beslediğiniz ejderhaları savaşa hazırlamalısınız. Ayrıca ejderhalarınızı besledikçe yeni türler ortaya çıkarabilirsiniz. Büyüyen ejderhalarınıza gerekli eğitimleri verdikten sonra bu ejderhalar ile savaşlara girebilirsiniz.

Dragon City APK İndir

Tüm dünya üzerindeki diğer oyuncularla savaşacağınız bu heyecanlı ve eğlenceli Android oyununda kendi ejderha takımınızı düzenleyebilir ve istediğiniz ejderhaları seçebilirsiniz.

Milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler Android oyunlarından biti olan Dragon City'i ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Dragon City Mobile APK Oyun Özellikleri

  • 1000’in üzerinde harika ejderhanın benzersiz melezlerini üretmek için ateş, doğa, saf, efsane ve diğer birçok elementin ejderhalarını çiftleştirin.
  • Üreme etkinlikleri ve özel adalar aracılığıyla her hafta oyuna yeni ejderhalar katılıyor.
  • Ejderhalarınızı özel etkinliklerden gelen etkileyici ejderha görünümleriyle süsleyin.
  • Özel ejderhaları toplamak, savaşçı sandıklarını açmak ve en iyiler arasına girmek için ejderha görevleriyle maceraya atılın ve oyunun PvP arenalarında ejderha ustalarına karşı oynayın.
  • Hayat ağacındaki büyülü dünyadan ejderhaları şehrinize çağırın ve becerilerini deneyin.
  • Küreleri toplayın ve ejderhalarınızı güçlendirerek savaştaki güçlerini görün.
  • Antik Dünya gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini açın ve koruyucu ejderha kuleleri inşa edin.
  • Dragon City sosyal bir şehir! Diğer ejderha ustalarıyla savaşın, onlarla sohbet edin, küreleri takas edin, ittifak hediye etkinliklerinde paylaşın ve ittifak sandıklarını açın.

Bu ejder oyununda en iyisi olmaya ve tonlarca ateş püskürten sevimli ejderhayı toplayıp yetiştirmeye hazır mısınız? Dragon City Mobile oyunu ücretsiz indirilebilir.

Dragon City Hile ve İpuçları

Elmasları harcamaktan korkmayın! Elmaslar etkinliklerden veya görevleri tamamlayarak kazanılıyor. Mağazadaki en pahalı şeyleri satın almak için bunlardan onlarcasını harcıyorsunuz. Elmasları harcamaktan korkmamalısınız; bu rastgele şeyler için harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Elmasları harcamak için harika yol, yumurtadan çıkma veya üreme zamanlarını geçmek. Kafesteki ejderhaları kurtarmak için de elmaslarınızı harcayabilirsiniz; buna kesinlikle değer.

Üretim çiftliğinizi yükseltin! Ejderha savaş oyunu, oyunun başında bir üretim çiftliği ve bir üreme alanı veriyor. Neticede daha fazla üreme alanının kilidini açacak aynı zamanda üretim çiftliğini yükselterek yumurta sayısını artırmış olacaksınız. Bu, daha fazla altın üretmek veya destansı seviyede bir ejderhayı yumurtadan çıkarma şansı elde etmek için ejderhalarla krallığınızı hızlı bir şekilde doldurmanızı sağlayacak. Ejderha yumurtaları sadece üremeyle gelmiyor. Bazen oyun ödülleri de ejderha yumurtaları veriyor. Ejderha yumurtaları mağazadan da alınabiliyor.

Ejderha kulelerinin kilidini açın! Büyük yüzen adaylar genellikle dört ejderha grubunu maceraya göndererek kilidini açabileceğiniz ejderha kuleleri içerir. Ejderha kulesinin kilidini açtıktan sonra ejderhanın yeteneklerini size oynanışta önemli ölçüde yardım edecek şekilde kullanabilirsiniz. Ejderha kulelerini açmak için maceralara 4 veya daha fazla ejderha göndermeniz gerekiyor.

Arenada mücadeleyi sürdürün! Arena, oyunun öne çıkan özelliklerinden biri. Arenada mücadele etmek sadece liderlik tablosuna girmek için değil, yaşamsal ortamları yükseltmek için kullanılan elementsel simgeleri toplamak gibi ödüller de verir. Arenada birebir mücadelede karşılaşabileceğiniz en büyük sorun ejderhaları kullanmadan önce sağlıklarının yenilenmesi için bir süre beklemeniz. Bu anlarda yükselmenizi engellememesi için 3’ten fazla ejderhayı savaşa hazır tutmanızı öneririm.

Reklamları atlamayın! Belirli süreli reklamları izleyerek günlük ödüller kazanabilirsiniz. Bu ödüller elmaslardan oyunu kazanmanızı sağlayan tüm önemli  kaynaklara değişiyor.