Dragons Adventure Companion

Dragons Adventure Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 132
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DreamWorks

Dragons Adventure Companion, Dreamworks firması tarafından Nokia Lumia akıllı telefonlar için geliştirilen mobil rol yapma oyunudur.

Dragons Adventure Companion, How to Train Your Dragon animasyon filmi baz alınarak DreamWorks firması tarafından Nokia Lumia akıllı telefonlar için özel olarak hazırlanan bir rol yapma oyunudur.

Oyunda bir yandan size verilen görevleri tamamlamaya çalışırken bir yandan da ejderhanızı tehlikelerden korumanız gerekiyor. Ayrıca Ejderha Akademisinde yerinizi alarak ejderhanızın yeteneklerini geliştirmeli ve en sonunda Ejderhaların Efendisi ünvanını kazanmaya çalışmalısınız.

Özellike ailelerin çocukları için belirli rotalar belirleyerek bu rotalar üzerinde yer alan görevleri yapmasına olanak sağlayan oyun gerçekten çok yaratıcı bir fikirle ortaya çıkmıştır ve Nokia cihazlar üzerinde yer alan Here Maps uygulamasını kullanmaktadır.

Nokia'nın yeni tableti Lumia 2520 ile birlikte yüklü olarak gelen oyun, bundan sonra tüm Lumia cihazlar üzerine yüklenerek oynanabilecek.

Mobil oyun alanında adeta bir evrim niteliği taşıyan Dragons Adventure Companion, hem ailelere hem de çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak gibi duruyor.

Eğer bir Nokia Lumia kullanıcısıysanız ve çocuklarınızla aranızda farklı bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz Dragons Adventure Companion'ı mutlaka denemenizi öneririm.