Disney Magic Kingdoms

Disney Magic Kingdoms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,064
  • DOSYA BOYUTU 64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Disney Magic Kingdoms, tüm Disney karakterlerinin yer aldığı animasyon macera oyunu.

Disney Magic Kingdoms, çizgi filmlerden tanıdığımız karakterlerle oynama fırsatı sunan animasyon macera oyunu olarak tüm platformlarda yerini almış bir Gameloft yapımı. Windows telefon ve tablette ücretsiz indirilebilir olan ve Türkçe oynanabilen oyunda sevimli fare Mickey bizleri Disney parklarına davet ediyor.

Disney parklarında bulunma amacımız kötü büyücü Malefiz’in kara büyüsünün yayılmasını engellemek. Baş büyücünün başının yanı sıra Pete, Gothel, Anne, Zurg ve daha pek çok kötüyle mücadel ettiğimiz oyunda Mickey olarak tek başımıza bulunmuyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte büyücümüzün direktifleri doğrultusunda krallğı kurtarmak adına uğraş veriyoruz.

Görsel açıdan mobil oyun olduğunu unutturacak kadar başarılı diyebileceğim oyunda çevre ve karakter modellemeleri, animasyonları da son derece kaliteli, üzerinde çalışıldığı belli. Disney parkını zaten anlatmaya gerek yok; her yer ışıl ışıl ve filmlerden esinlenerek hazırladığından oyunun yapımcının not düştüğü kadar şaşırtıcı. Hem mobil hem de tablette çocuğunuz, küçük kardeşiniz için indirebileceğiniz en iyi oyunlardan biri diyebilirim.