Cooking Fever

Cooking Fever

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,587
  • DOSYA BOYUTU 263 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nordcurrent

Cooking Fever, Windows cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz yemek yapma oyunu.

Cooking Fever, dünyayı dolaşarak birbirinden lezzetli yemekler, tatlılar yaptığımız bir oyun. Windows platformunda hem telefon hem de masaüstünde aynı oynanışı sunan zaman yönetimi oyununda fast food restoranı, sushi restoranı, bar ve daha onlarca mekanda bulunuyoruz. Amacımız işletmemize gelen müşterilerimizi güler yüzle karşılayıp uğurlamak.

Dünya mutfağını yakından tanımak isteyen bir aşçının yerine geçtiğimiz oyunda – zaman yönetimi oyunlarının bir klasiği olarak – menüye dahil olan yiyecekleri en kısa sırede müşterilerimizin istediği kıvamda pişirerek servis etmemiz gerekiyor. Fazladan pişirerek yaktığımız her menü çöpe gitmekle birlikte o günkü kazancımızdan kesiliyor. Tabii ki tam tersi de olabiliyor; Menüyü istendiği şekilde jet hızıyla hazırlayıp sunduğumuzda ekstra alıyoruz.

Restoranımızı dilediğimizce şekillendirmemize izin veren oyunda 400’den fazla bölüm bulunuyor ancak bölümler fazlasıyla uzun değil. 400 bölüm boyunca 13 farklı yerde, 100’den fazla malzeme kullanarak yüzlerce çeşit yemek hazırlıyoruz.