Angry Birds Epic APK

Angry Birds Epic APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 13,003
 • DOSYA BOYUTU 63 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Rovio Entertainment Corporation

Angry Birds Epic APK sıra tabanlı oynanışa sahip yeni Angry Birds oyunudur. Domuzcuk adasında destansı savaşlar sizi bekliyor.

Angry Birds Epic APK, şimdiye kadar oynadığınız tüm Angry Birds oyunlarından oldukça farklı oynanışa ve atmosfere sahip yeni Angry Birds oyunudur. Oyunun ana karakteri ve lider konumdaki Red Bird’ün ve arkadaşlarının domuzlara karşı olan mücadelesi konu alan oyunda karakterlerin kıyafeti kadar mekanlar da dikkat çekiyor. Şimdiye kadar oynadığınız, bildiğiniz tüm Angry Birds oyunlarını unutun ve destansı bir maceranın içine atılmaya hazırlanın.

Angry Birds Epic İndir APK

Angry Birds Epic APK Android, sıra tabanlı RPG (Rol Yapma Oyunu) türünde oynanışa sahip, gerek çevre gerekse de karakter modellemelerinin ön plana çıkarıldığı farklı bir Angry Birds deneyimi sunan yeni Angry Birds oyunu. Her akıllı telefon ve tablette akıcı bir şekilde oynanabilen oyunda ortaçağ kostümlerini giymiş Red Bird’ü ve arkadaşlarını kontrol ediyor ve King Pig, Wiz, Pig, Prince Porky gibi kötü domuzlara karşı mücadele veriyoruz. Oyun sıra tabanlı olduğundan saldırdıktan sonra düşmanımızın hamlesini bekliyor ve ona göre tekrar karşılık veriyoruz. Bazı düşmanlar tek seferde saldırabilirken, bazıları yanımıza birkaç hamlede yaklaşıp bize zarar veriyor ki bu düşmanların hasar seviyeleri oldukça yüksek. Strateji de gerektiren oyunda her bir karakterin kendine has yetenekleri mevcut ve her karakterin hasar verme gücü farklı. Karakterlerin üzerlerine dokunarak o karakterlerin özelliklerine ulaşabiliyorsunuz. Bu da size hangi seviyede bir düşmanla karşı karşıya olduğunuzu görme fırsatı sunuyor.

Tropik ada, karlı dağlar, gizemli mağaralar, kabilelere ait köyler gibi farklı mekanların bulunduğu oyunda karakter sayısı oldukça fazla. Oyuna Red ile başlıyor ve düşmanlarınızı alt ettikçe yani seviye atladıkça yeni karakterler oyuna dahil oluyor. Red ile mücadele veren ilk karakter ise Red’in en iyi arkadaşı Chuck. Tabii ki sonra Bomb ve diğer kahramanlar da bu mücadelede yerini alıyor. Oyunda ilerledikçe, zırh ve kullandığımız silahlar yenileniyor, hasar verme gücümüz artıyor. Tabii biz güçlendikçe düşmanlar da güçleniyor ve daha zorlu savaşlarla karşılaşıyoruz. Çeşitli sihirler, güçlendiriciler ve koruyucular güçlü düşmanlara karşı avantaj sağlıyor.

Angry Birds Epic, ortaçağ havası estiren, kızgın kuşlarla domuzların savaşını konu alan eşsiz bir yapım. "Ücretsiz oyna" modelinin kullanıldığı Epic’i kesinlikle oynamalısınız.

Angry Birds Epic Android Oyun Özellikleri

 • Sıra tabanlı savaşlarda düşman sürüsüyle mücadele edin. Sürünüzü zafere götürmek için kuşlarınızın güçlü becerilerini kullanın!
 • Kahraman şövalye, güçlü büyücü veya yardımsever rahip olarak oynayın ve mükemmel parti için bir araya gelin!
 • Seviye atlayın ve Kral Domuz, Prens Şişko veya Dahi Domuz gibi güçlü kötüleri yenmek için kuşlarınıza hükmedin.
 • Yüzlerce silah ve sihirli iksir üretin. Güçlü büyülerle en iyi ekipmanınızı daha da geliştirin.
 • Nadir ekipman setlerini tamamlayın ve savaşta yıkıcı güç efektlerini açığa çıkarmak için kullanın.
 • Arenada dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla mücadele edin. Elmas ligine kadar çıkın ve liderlik tablosunda en üstte yerinizi alın.
 • Değerli yükseltmeler ve ödüller kazanmak için sınırlı süreli etkinliklere katılın.