Buz Devri Maceraları

Buz Devri Maceraları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,521
  • DOSYA BOYUTU 91.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Buz Devri Maceraları birçok farklı oyun türünü bir araya toplayan bir Windows 8.1 oyunudur

Buz Devri Maceraları eğer Buz Devri - Ice Age adlı animasyon filmlerini seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir oyundur.

Windows 8.1 işletim sistemini kullanan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Buz Devri Maceraları ya da orjinal adıyla Ice Age Adventures oyuncuları Buz Devri'nin eğlenceli dünyasına taşıyor. Buz Devri Maceraları'nda favori Buz Devri kahramanlarınızı kontrol edebiliyor ve onlarla heyecan dolu maceralara adım atabiliyorsunuz.

Buz Devri Maceraları'nda herşey her Buz Devri hikayesinde olduğu gibi küçük dostumuz Scrat'ın bir meşe palamutunun peşinden koşmasıyla başlıyor. Yine bir felakete sebep olan Scrat, kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego'nun bir buz parçası üzerinde hapsolarak açık denize sürüklenmesi ile sonuçlanan olayları başlatıyor. Bize de bu kahramanlarımızın evine dönmelerine yardımcı olma ve onları yırtıcı dinazorlardan koruma görevi düşüyor.

Buz Devri Maceraları oyunculara bolca farklı içerik sunan bir yapım. Birçok mini oyunu bir arada bulunduran Buz Devri Maceraları'nda kimi zaman bir sonsuz koşu oyunu oynuyorsunuz, kimi zaman da bir bulmaca oyunu oynuyorsunuz. Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Buz Devri Maceraları hoşunuza gidecektir.