CSI: Slots

CSI: Slots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • DOSYA BOYUTU 75.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

CSI: Slots, Gameloft'un Windows platformuna ücretsiz sunduğu tamamen Türkçe slot oyunu.

CSI: Slots, Gameloft’un mobilin yanı sıra Windows bilgisayar ve tabletlerde oynanabilir olan interaktif ücretsiz slot oyunu. Bizleri adım başı kumarhanenin bulunduğu günahlar şehri Las Vegas’a götüren oyunda olay yeri ekibine yeni katılan birinin yerine geçiyoruz ve katılır katılmaz ilk dosyamız veriliyor.

Gameloft imzasını taşıyan Türkçe slot oyununda bir hikaye üzerinden ilerliyoruz. Las Vegas’ta ardı arkası kesilmeyen cinayetleri çözme işini alıyoruz ve tehlikelerle dolu şehirde gizem dolu bir maceranın içerisine kendimizi atıyoruz. Oyunun başlangıcında gidişatı göstermek adına bir yardımcımız bulunuyor. Yardımcımız sayesinde çok geçmeden kolaylıkla ilk dosyamızı kapatıyoruz. Sonrasında olayları çözme işini tamamen kendi çabamızla yapıyoruz.

Hikaye modunda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 10’dan fazla olayı çözmemiz isteniyor. Olayları çözerken delil bulma, delilleri analiz etme, şüpheliyi bulma ve içeriye tıkma kısacası olayın her anında çarkı çevirerek ilerliyoruz. Çarkı her çevirdiğimizde şüpheliyi bulup olayın çözümüne bir adım daha yaklaşmış oluyoruz.

Slot oyunlarıyla olay çözme oyunlarını birleştiren CSI: Slots, sürükleyici hikayesiyle benzerlerinden oldukça farklı.