Dubscratch

Dubscratch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 389
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fela Ameghino

Dubscratch, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz bir dublaj yapma uygulaması.

Dubscratch, çektiğiniz videolara dublaj yapmanıza izin veren kullanırken eğleneceğiniz güzel bir uygulama. Son dönemin en çok ilgi gören mobil uygulamalarından Dubsmash , Dubblaj’ın alternatifi diyebileceğim uygulama Windows Phone 8.1 cihaz kullanıcılarına yönelik hazırlanmış ve tamamen ücretsiz kullanılabiliyor.

Yediden yetmişe herkesin kullandığı dublaj yapma uygulaması Dubblaj’ın Windows Phone platformu için hazırlanmış resmi uygulaması bulunmuyor. Dubscratch ise resmi uygulama çıkana kadar kullanabileceğiniz çok iyi bir alternatif. Dubsmash’de bulunan tüm sesleri içerisinde barındıran uygulamanın çalışma şekli farklılık göstermiyor. Önce videonuzda kullanacağınız sesi seçiyorsunuz. Sonra videonuzu çekiyorsunuz ve dublajlı kaydınızı arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz.

İnternette popüler olmuş videolardan alınmış sesleri kendi çektiğiniz videolara uygulamanıza izin veren Dubscratch, resmi dublaj uygulamaları geldiğinde de kullanır mısınız bilmiyorum ama ilerleyen güncellemelerle sesleri özelleştirme, Dubsmash hesabı ile giriş yapma, sesleri favorilere ekleme ve son seslere hızlı erişme özelliklerine sahip olacağı geliştirici tarafından belirtilmiş.

Dubsmash uygulaması ile yapılmış eğlenceli dublaj örneği: