F-Secure Freedome VPN

F-Secure Freedome VPN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,032
  • DOSYA BOYUTU 4.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici F-Secure

F-Secure Freedome VPN, sınırsız bant genişliği sunan reklamsız vpn uygulamasıdır.

F-Secure Freedome VPN, hem telefon hem de tabletinizde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz reklamsız bir VPN uygulamasıdır. Hacker ve tehlike saçan uygulamalardan sizi korur ve her davranışınızı izleyen web sitelerinden sizi uzak tutar.

Büyük güvenlik şirketleri arasında bulunan F-Secure tarafından geliştirilen Freedome VPN, sınırsız bant genişliği sunan, reklam içermeyen, kayıt tutmayan oldukça güvenli bir VPN uygulaması. Gelen ve gönderilen tüm trafiği bulut ortamdan gerçek zamanlı olarak tarayan ve tüm tehlikeli içerik ve verileri engelleyen uygulama, banner’larla dolu internet sitelerinden sizi korur. Amerika, İngiltere, Almanya ve Finlandıya’daki VPN sunucularına bağlanmanıza yardımcı olur. Bu sayede ülkemizde engellenen veya sadece yurt dışında hizmet veren sitelere kolay ulaşmanızı sağlar.

F-Secure Freedome VPN’in tüm özelliklerini bir hafta boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda aylık (4.99 dolar) veya yıllık (29.99 dolar) abonelik modellerinden birini tercih ederek bu eksiksiz VPN uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek abonelik ile aynı Google Play kullanıcı hesabına bağlı tüm Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.