FastestFox

FastestFox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,424
  • DOSYA BOYUTU 0.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yongqian Li

FastestFox Firefox kullanıcıları için tarayıcıya eklediği ekstra özelliklerle internette gezmeyi hızlandırarak daha keyifli hale getiren çok kapsamlı bir eklenti.

Eski adıyla SmarterFox yeni adıyla FastestFox, Firefox kullanıcıları için tarayıcıya eklediği ekstra özelliklerle internette gezmeyi hızlandırarak daha keyifli hale getiriyor. FastestFox sayesinde internette gezerken arama yapmak  için Google, Wikipedia veya Twittergibi sitelere tek tık ile ulaşabileceksiniz. FastestFox eklentisi, mouse yardımıyla seçtiğiniz kelime veya kelime gruplarının üzerine yerleştirdiği logolarla istediğiniz siteye hızlı erişim sağlıyor. Kullanıcıları yeni sayfa açmak ve internet adresi girmek gibi işlemlerden kurtaran eklenti kullanıcıya zaman kazandırıyor.

Wikipedia Kenar Çubuğu
FastestFox, Wikipedia'nın sol tarafına ilgili başlıklarla ilgili bir kenar çubuğu yerleştiriyor. Bu sayede wikipedia üzerinden arama yaparken hız kazanıyorsunuz.

Popup bubble
Bu özellik sayesinde yine mouse yardımı ile seçtiğiniz kelimeleri sağ tık yardımıyla wikipedia ve/veya google'da aratabilirsiniz.

Geliştirilmiş Adres Çubuğu
FastestFox tarayıcınızın adres çubuğunu google arama motoruna çeviriyor. Siz tarayıcınıza yazı yazmaya başladığınız anda otomatik olarak google araması başlatan sistem başka bir sayfa açmadan alakalı sayfalara gitmenizi sağlıyor.

qlauncher
Yer imleri menüsüne qlauncher isimli bir dosya açan eklenti Facebook, Myspace, Youtube, Wikipedia gibi en popüler sitelere hızlı erişim sağlıyor. Ayrıca Ctrl-Space kısayoluyla google arama motoruna hızlı erişim sağlıyor. Bu kısayolu istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

FastestFox'un en önemli avantajlarından beri özelliklerinin aktif/pasif özelliğiyle kullanılabilmesi. Bu sayede isteğinize göre eklentinin özelliklerinin tamamını veya bir kısmını kullanabilir veya eklentiyi kişiselleştirebilirsiniz. Size tarayıcınızı kullanırken zaman kazandıracak eklenti özellikle uzun saatlerini internette geçiren kullanıcılar için ideal.