Fitness C

Fitness C

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cüneyt Kuytul

Türkçe konuşanlar için tasarlanmış bir fitness uygulaması arayan Windows Phone kullanıcıları için Fitness C iyi bir tercih.

Türk yapımcıların elinden çıkan bu uygulama ile Windows Phone cihazınızdan spor ve sağlık detaylarını takip etmeniz mümkün olduğu gibi anadili desteğinin de bulunması kullanıcılara yardımcı olacaktır. Türkçe olarak takip edebileceğiniz spor kayıtlarınız için artık İngilizce öğrenmenize gerek kalmayacak.

Profesyonel spor uygulamalarından alışık olduğunuz gibi hedefinizde olan çalışma şekline göre ağırlık ve tekrar önerileri sunan Fitness C ile ayrıntılı vücut istatistikleri tutmanız da mümkün. Ortalama değerler üzerinden işleyen bu veriler elbette mutlak gerçeği yansıtmasalar da beden ve performans ölçümlerinizi ortalama değerler üzerinden tarif eden yakın sonuçlar yakalayabiliyorsunuz.

Tüm egzersizlerinizi kaydedebildiğiniz Fitness C ile harcadığınız yaklaşık kalori miktarı ve çalıştırdığınız kas grupları hakkında daha detaylı bilgiler elde edebiliyorsunuz. Arayüzü tamamen türkçeleşmiş olan menü belki en zarif tasarıma sahip değil. Ancak aradığınız bilgileri ve girdi olarak ekleyeceğiniz işlemler için her türlü detay işlenmiş durumda. Bununla birlikte rakamsal değerleri ve kategorileri grafikler halinde de incelemeniz mümkün olacak.

Ücretsiz ve etkili bir spor uygulaması arıyorsanız ve bunun Türkçe olması sizin için önemliyse Fitness C Windows Phone kullanıcılarını memnun edecek bir örnektir.