Runtastic Six Pack

Runtastic Six Pack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Karın kaslarını çalıştırmak isteyen kullanıcıları hedefleyen bu uygulama ile daha sağlıklı ve güzel görünen bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Spor yapmak vücudumuzun temel ihtiyaçlarından bir tanesi. Fakat günlük hayatın yoğunluğu karşısında bu önemli aktiviteyi çoğu zaman yerine getiremiyoruz. Neyse ki üreticiler teknolojinin nimetlerinden faydalanarak spor salonunu evimize getiriyor.

Runtastic Six Pack özellikle karın kası egzersizleri üzerine yoğunlaşan faydalı bir uygulama. Farklı egzersizler içeren uygulama kullanıcıları motive etmek için gün içerisinde farklı tipte ipuçları veriyor. Bu ipuçları sayesinde hem egzersizlerinizden aldığınız verimi artırabilir hem de motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de hareketleri videolar ile desteklemiş olması. Bu özelliği sayesinde tam olarak ne yapmanız gerektiğiniz videoları izleyerek kavrayabilirsiniz. Herhangi bir spor dalında hareketi yanlış yapmak o hareketten verim alınmasını engeller. Yapımcılar da bu durumu göz önüne alarak egzersiz videoları hazırlamış. Genel olarak son derece şık görünen ve sade arayüzü ile Runtastic Six Pack, karın kaslarını çalıştırmak isteyen kullanıcılar için en iyi alternatifler arasında.