FlexMail

FlexMail

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 11,468
  • DOSYA BOYUTU 2.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Web Information Solutions

Pocket Pc'den veya SmartPhone'dan E-maillerinizi kontrol edin.

FlexMail kullanıcılarına HTML E-posta desteği sağlamasanın yanında güvenlik konusunda Pocket Outlook'u geride bırakmış gözüküyor. Çünkü SSL şifrelemesi ve SOCK Proxy desteği standart olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Programın hazır e-posta ayarlarında Gmail,Yahoo,AOL gibi e-posta hizmeti sunan sağlayıcılar ve standart POP3/IMAP4 hesap ayarları bulunuyor. FlexMail'in çok rahat gerçekleştirdiği işlemlerden bir tanesine çok sayıda e-posta hesabıyla hiç bir problem ve hız sorunu yaşamadan işlemleri yapabilmesi ve e-postalarınızı yerel sunucunuzda ki belirlemiş olduğunuz bir klasör ile eşitlenmiş durumda tutması.

Ayrıca programla sık kullandığınız özelliklere klavyeden bir tuşu kısayol olarak atama,önceden dizinleyerek hızlı bir şekilde e-posta araması,Internet Explorer'daki adres tamamlama benzeri önceden kullanılan e-posta adreslerini otomatik tamamlama,gönder/al için e-posta kuralları oluşturabilme,her e-posta hesabı için ayrı uyarı şekli ve tonu gibi bir çok özellik programın içerisinde mevcut bulunmaktadır.