Growtopia

Growtopia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70,894
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Robinson Technologies Corporation

Minecraft'a benzerliğiyle dikkat çeken Growtopia'da tamamen özgür bir dünyada uyanıyoruz ve ne istersek inşa edebiliyoruz.

Growtopia ücretsiz olara sunulan keyifli bir oyun olarak dikkat çekiyor. Minecraft'a olan benzerliğiyle öne çıkan oyunda elbette her şey bire bir ilerlemiyor. Öncelikle bu oyunda platform oyunu özlelikleri mevcut.

Minecraft'ta olduğu gibi Growtopia'da da farklı malzemeler toplayıp bunlarla araç gereç inşa edebiliyoruz. Bu araçları kullanarak kendimize bahçeler, binalar, zindanlar ve evler yapabiliriz. Oyunda dikkat edilmesi gereken bir nokta var o da bulduğumuz malzemeleri dikkatli bir şekilde saklamamız gerektiği. Eğer ölürsek topladığımız malzemeler de gidiyor ve bunları geri alması mümkün değil.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından birisi de ufak görevlere sahip olması. Bunlar tekdüzeliği kırmak adına düşünülmüş hoş ayrıntılar. Ana oyundan sıkıldığınızda ufak görevleri tamamlayabilirsiniz. Oyunda gerçek kullanıcılar tarafından yaratılmış 40 milyon dünyanın olduğu iddia ediliyor. Şayet doğruysa epey oynayanı mevcut ve keyifli bir yapıya sahip demektir.

Eğer Minecraft oynadıysanız ve yaşadığınız deneyimin bir benzerini Android cihazlarınız üzerinde devam ettirmek istiyorsanız, Growtopia'yı oynamanızı öneriyorum.