Gülmece

Gülmece

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 183
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici firsttie

Gülmece, fenomenlerin, karikatür üstatlarının birbirinden anlamlı ve komik sözlerini içeren son derece eğlenceli bir uygulama.

Gülmece, haberleri izledikten sonra veya iş çıkışında önerebileceğim günün bütün olumsuzluğu üzerinden atmanıza yardımcı olan harika bir eğlence uygulaması. Binlerce karikatür, caps, dizi ve film repliklerini içeren uygulamanın sıkıldığınız anlarda ilaç gibi geleceğinin garantisini verebilirim.

Windows Phone 8 telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz eğlence uygulamasında Baattin, Fırat gibi sosyal medyanın fenomenlerinin yanı sıra Erdil Yaşaroğlu gibi üstatların birbirinden etkileyici sözleri yer alıyor. Karikatürleri tek seferde indirebildiğinizden gülmekten kırılacağınız görsellere göz atmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyorsunuz. Kaydırma hareketi ile karikatürler arasında gezinebiliyor, beğendiklerinizi kaydet seçeneği ile telefonunuzun hafızasına alabiliyorsunuz. Dilerseniz doğrudan sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

Karikatürleri reklamlardan arındırılmış şekilde sunan uygulamanın içeriği sürekli olarak güncelleniyor. Bu sayede güncelleme indirmeden yeni karikatürlere göz atma şansına sahip olabiliyorsunuz.