Highway Traffic Rider

Highway Traffic Rider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZipZap Games

Highway Traffic Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Highway Traffic Rider yüksek hızı ve heyecanı birleştiren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı olan Highway Traffic Rider'da otoyollarda geçen bir yarış tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda süper hızlara çıkabilen birbirinden güzel yarış motorlarını kullanabilme imkanına sahibiz. Yarış motorumuzu seçtikten sonra asfalt yollara çıkıyoruz ve bu yolların en hızlı aracı olabilmek için mücadele ediyoruz; fakat bu işi gerçekleştirebilmek için reflekslerimizi konuşturmamız gerekiyor.

Highway Traffic Rider'da trafik içinde yarışmaktayız. Yüksek hızda yol alan araçların arasından geçip zamana karşı yarışırken karşı şeride de geçmemiz gerekiyor. Oyunda küçük bir hatamız ölümcül kazalara sebep olmamızla sonuçlanıyor. Bu nedenle bir yandan hızlı yol alırken, diğer yandan güvenliğimize de dikkat etmemiz gerekiyor.

Highway Traffic Rider'ın grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Eğer trafik içinde yarıştığınız ve size adrenalin salgılatan yarış oyunlarını seviyorsanız Highway Traffic Rider oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun olacaktır.