Junkyard Tycoon APK

Junkyard Tycoon APK

kullanıcı

Junkyard Tycoon APK araba oyunları oynamayı sevenler için harika bir simülasyon oyunu. Hurda arabaları alıp sattığınız oyunda vakit hızla akıp gidecek.

Junkyard Tycoon APK Android simülasyon oyunu ile otomobil dünyasına adım adıyoruz. Eğer araçlara ve otomobillere karşı özel bir ilginiz var ise Junkyard Tycoon adlı araba simülasyon oyunu tam size göre.

Junkyard Tycoon APK İndir

Junkyard Tycoon adlı mobil simülasyon oyununda oldukça sade ve bir o kadar da gerçekçi bir yapı yer alıyor. Kendi araba hurdalığımızın kralı olduğumuz oyunda araba ya da araba parçası satın alıyor, parçaları farklı fiyat etiketleri ile satarak bu alanda başarılı bir grafik çizmeye çalışıyoruz.

Oyun içerisinde işe yaramaz olarak görülen hurda araç parçalarının satışlarını gerçekleştirerek şirketimizi büyütmeye çalışıyoruz. Araba, kamyon, traktör, süper kahraman araçları gibi hurda fiyatına satın alıp parçalarını satabildiğimiz birçok araç var. Ayrıca hurda araçları onararak da yüksek gelir elde edebiliyoruz. Ekonomik açıdan oyuncuların becerisini de ortaya çıkaran araba simülatörü oyununda doğru karar alımı şirketimizi olumlu, yanlış karar alımı ise şirketimizi olumsuz yönde etkiliyor.

Heyecan verici ses efektleri ile desteklenen yapım mükemmel grafikleri ile de oyunculara gerçekçi bir oynanış sunuyor. Eğlenceli yapısı ile bizleri kendine hayran bıracak olan hurda araba oyunu 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Son güncellemesini 20219’da alan başarılı oyun Google Play’de de 4.5 gibi yüksek bir skor puanına sahip ve hala oynanıyor.

Junkyard Tycoon Hile ve İpuçları

Arabaların fiyatlarını bilin! Oyunda birkaç çeşit araba var ve onlar için en iyi fiyatın ne olduğunu bilmelisiniz. Fiyat uygun değilse aracı almayın, kar potansiyeli arttıkça her zaman daha iyi arabaları satın almaya öncelik vermeye çalışın. Bu biraz zaman ve deneyim gerektirir.

Araba denekçilerini unutmayın! Muhtemelen oyundaki en sinir bozucu kısım araba denekçileri çünkü onlara yüksek bir ücret ödemeden yalnızca bi aracı hurdaya ayırabiliyorsunuz. Her zaman araçları hurdaya ayırıp yeniden çalıştırın, aksi taktirde yenilerini getiremezsiniz.

Depodaki eşyalarınızı da satın! Bunlar gelecekteki satın almalar ve bölge kilitlerini açmak için son derece yararlıdır ancak belli bir limite kadar depodaki eşyaları güvenle satabilirsiniz. Satarken akıllı olun; bir tonluk olanlarla başlayın ve her zaman elinizde 2-3 tane bulundurun.

Odadaki eşyaları doğru fiyata satın! Araçlarınızdan hurdaya çıkardığınız eşyaların fiyatı her 5 saniyede bir değişir. Mağazada biraz vakit geçirin ve en yüksek fiyata ulaştığında satın. Çok düşük fiyata satmak istemiyorsanız hızlı olmalısınız.

Ek binaların kilidini açın! Kilidini açmanız gereken ilk şey 5 dolara mal olan onarım binası, çok az eşya alıyor. Farklı binaların aynı miktarda para gerektirmesiyle işler daha sonra biraz daha karmaşıklaşıyor. Önceliğiniz her zaman araçlar olmalı.