Kaspersky Products Remover

Kaspersky Products Remover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,088
  • DOSYA BOYUTU 13.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

Kaspersky Products Remover bilgisayarlarınızdan Kaspersky ürünlerini kaldırmanıza imkan tanıyan bir program kaldırma aracı

Kaspersky Products Remover eğer bilgisayarınıza daha önceden yüklediğiniz Kaspersky güvenlik yazılımlarını kaldırmakta güçlük yaşıyorsanız işinize oldukça yaratabilecek bir program kaldırma aracı.

Kaspersky tarafından kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan bu resmi Kaspersky yazılım kaldırma aracı temel olarak bilgisayarınızda yüklü olan Kaspersky yazılımlarını ve bilgisayarınızda depoladıkları dosyaları silmenizde çözüm üretiyor. Kaspersky yazılımlarını kullandıktan sonra Windows'un program kaldırma arayüzü üzerinden bu yazılımları kaldırmaya çalıştığınızda bu işlem sırasında problemler ortaya çıkabiliyor ve sonrasında Kaspersky yazılımlarını bir daha bu arayüz üzerinden kaldırmanız mümkün olmayabiliyor. İşte KAVRemover sayesinde bu yazılımlardan kurtulabilirsiniz.

Kaspersky Products Remover'ın etkili bir şekilde çalışabilmesi için şu adımları takip edebilirsiniz:

- Bilgisayarınızı güvenli kipte başlatın

- Kaspersky Products Remover'ı çalıştırın ve silmek istediğiniz programı seçerek işlemi başlatın

- İşlem tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatın

Kaspersky Products Remover şu an için aşağıdaki Kaspersky yazılımlarını silebiliyor, zamanla yazılım güncellemeleriyle bu programlara yenileri de eklenmekte:

"