Lumia Battery Saver and Booster

Lumia Battery Saver and Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 304
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Guava Apps.

Lumia Battery Saver and Booster uygulaması ile cihazınızın pil sorununu hızlıca çözebilirsiniz.

Lumia Battery Saver and Booster, Nokia Lumia cihazınızı daha uzun süre kullanmanız için tasarlanmış bir pil optimizasyon uygulamasıdır. Mobil cihazınızın batarya süresinden şikayet ediyor ve ücretsiz bir çözüm arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

Lumia cihaz sahipleri için özel olarak tasarlanmış bu güçlü yönetim uygulaması, telefonunuzun bataryasını verimli şekilde kullanmanızı ve daha az şarj etmenizi sağlar. Önceden tanımlanmış tasarruf modlarını kullanarak tek dokunuşla batarya sorununuzu çözebilirsiniz.

Arka planda çalışan uygulamaları sezen ve otomatik olarak kapatan Varsayılan Tasarruf Modu, 8 farklı kontrol seçeneği sunan ve batarya süresini % 25'e kadar artıran Normal Tasarruf Modu, 6 kişiselleştirilebilir seçeneğin bulunduğu %40'a kadar daha uzun kullanım sunan Süper Güç Tasarruf Modu ve zor durumda kaldığınızda kullanabileceğiniz cihazın pil tüketimini durduran Anlık Tasarruf Modu olmak üzere toplam 4 modu içeren uygulama sayesinde cihazınızın pil sorununu hızlıca çözebilirsiniz.

Hangi durumda olursanız olun batarya sorununuzu gidermenize yardımcı olan Lumia Battery Saver uygulaması, her Lumia cihazda bulunması gereken bir uygulama.