Lumia Battery Saver & Booster

Lumia Battery Saver & Booster

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 124
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Guava apps, Inc.

Lumia Battery Saver & Booster, 4 farklı pil koruma modu, teknik destek seçeneği ile en iyi pil yönetim uygulamalarından biri.

Lumia Battery Saver & Booster, adından anlayacağınız üzere Lumia cihazlara özel olarak geliştirilmiş bir pil yönetim uygulaması.

En popüler batarya koruma uygulamaları arasında yer alan Lumia Battery Saver & Booster, cihazınızı daha uzun süre kullanmanıza izin veren dört farklı pil koruma modu bulunuyor. Bu modlardan kısaca bahsedecek olursam;

Cihazınızın pil seviyesi %20’nin altına düştüğünde Varsayılan Koruma Moduna geçiş yapıyorsunuz. Bu modda pil ömrünü ciddi anlamda etkileyen tüm servisler, arka planda açık olan uygulamalarınız otomatik olarak kapatılıyor. Varsayılan Koruma Moduna göre daha etkili olan Normal Koruma Modunda pil ömrü %25’e kadar artırılırken, Super Güç Korum Modunda bu rakam %40’a kadar çıkıyor. Anlık Koruma Modunda ise pil tüketimi anında durduruluyor ki zor durumda kaldığınız durumlar haricinde bu modu kullanmamanızı öneririm.

Batarya durumunu canlı kutucukta gösterme, batarya bildirimleri, batarya durum analizi gibi benzer pil yönetim uygulamalarındaki özellikleri de sunan uygulamanın en beğendiğim yanı destek bölümü oldu. 4 farklı modu uygulamanıza rağmen pil sorununu çözemediyseniz durumu teknik destek ekibine iletebiliyor, yanıt alabiliyorsunuz. Ancak uygulama Türkçe dil desteği sunmadığından sorunu İngilizce olarak iletmeniz gerekiyor.

Windows Phone telefonunuzun pili olması gerekenden daha hızlı tükeniyorsa Lumia Battery Saver % Booster’ı deneyebilirsiniz.