New Star Soccer 5

New Star Soccer 5

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214,190
  • DOSYA BOYUTU 41.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici New Star Games Ltd

New Star Soccer 5, kendi yıldız futbolcunuzu yetiştirebileceğiniz başarılı bir futbol simülasyonu oyunudur.

New Star Soccer 5, çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ve kendi yıldız futbolcunuzu yetiştirebileceğiniz başarılı bir futbol simülasyonudur. Geleceğin yıldızı olmaya aday genç bir futbolcu olarak başlayacağınız oyunda karakterinizi kendi istediğiniz şekilde belirliyor, oynayacağı ülkeyi, ligi, takımı ve mevkisini seçebiliyorsunuz.

Farklı bilgisayar oyunlarında oynamış olduğunuz tek kişilik modlardan farklı olarak bu başarılı futbol simülasyonu ve futbol menajeri karışımı oyunda, özel hayatınıza ve ayrıntılarına da en az maçlar kadar çok yer verilmiş durumda. Öyle ki maçlara giderken uçakta veya takım otobüsünde satın aldığınız müzik çalarınızla dinleyebileceğiniz müzikler maç motivasyonunuzu ve enerjinizi arttırabiliyor.

Bunun dışında çevre unsurlarıyla da çok güzel bir şekilde bağdaştırılmış olan oyunda takımınız, teknik direktörünüz, taraftarlarınız ve arkadaşlarınızla aranızda olan ilişkiyi sıcak tutmanız gerekiyor çünkü mutluluğunuz buna bağlı. Eğer bir maça mutsuz olarak çıkarsanız maç içerisinde topları ıskalama şansınız artacaktır. Bunun tam tersi bir durumdaysa oynayacağınız futbol hem kendinize hem de herkese daha çok keyif verecektir.

Ayrıca yine oyun içerisinde kazandığınız paralarla kendinize yatlar, katlar, arabalar ve daha birçok farklı şey satın alabilir ve popülerliğinizi git gide arttırabilirsiniz. Hatta kendinize bir kız arkadaş bulabilir, medyada çıkan haberlerden nasibinizi alabilir ve kendinizi geliştirerek milli takıma kadar yükselebilirsiniz.

Çıktığınız her maç sonunda, maç içerisinde yapmış olduğunuz tüm başarılı hareket ve müdahaleleri görüntüleyebilir ve maç içerisindeki başarınıza göre size verilecek olan 10 üzerinden hakettiğiniz puanı görüntüleyebilirsiniz. Hatta futbol kariyerim diyebileceğiniz bölüm altında tüm istatistiklerinizi ve ortalama puanınızı görebilirsiniz.

Maç aralarında yapacağınız antrenmanlar sayesinde kendinizi geliştirerek, sonraki maçlarda saha içerisinde herkese futbol dersi verebilirsiniz. Antrenmanlar aşama aşama olarak zorlaşmakta ve antrenman yaparken sahip olduğunuz enerjiden harcamanız gerekmekte.

Gün içerisinde toplam beş maç yapabileceğiniz New Star Soccer 5'a isterseniz para ödeyerek ekstra maç satın alma şansına da sahipsiniz. Hergün yenilenen bu beş maç hakkı sayesinde oyunda bir süreklilik yakalayabilir hatta kendinizi biraz frenlemiş olursunuz.

Sonuç olarak bir futbolcunun gençken başlayan ve zirveye çıkmak için uğraştığı mücadelesine ortak olmak ve ona basamakları bir bir çıkarken yardımcı olmak istiyorsanız New Star Soccer 5'i mutlaka oynamanızı öneriyorum.