Off The Road APK

Off The Road APK

kullanıcı

Off The Road APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir off-road yarış simülatörü, simülasyon oyunu.

Off The Road APK, 4x4 arazi araçları, dev off-road araçları dışında helikopter, tekne de kullanabildiğiniz açık dünya yarış oyunu. Sadece Android değil, mobil platformdaki en iyi off-road yarış oyunu diyebilirim. Off The Road APK indir seçeneğiyle mobil yarış oyunları tutkunlarıyla buluşuyor!

Off The Road APK İndir

Farklı araçları sürdüğünüz, gerçekçi oynanışa ve kaliteli grafiklere sahip üstelik ücretsiz indirip oynayabileceğiniz off-road temalı en iyi yarış oyunu diyebileceğim Off The Road’da birbirinden zorlu challenge’lar sizi bekliyor. Tekneye atlayıp adaları keşfetme, helikopterle uçarken eşsiz manzaraları izleme, yüksek tepelere tırmanma, yük taşıma ve daha saymakla bitiremeyeceğim adrenalin yüklü etkinliklere katılıyorsunuz. Challenge’ları yerine getirirken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Düşme, çarpma vs. sürüşünüzü doğrudan etkiliyor. Gerçekçi hasar sisteminin olması challenge’ları kolayca tamamlamanızı engelliyor.

Her yerde sürün: Aracınızın vincini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, sizi hiçbir şey durduramaz. Hassas ip fiziği sayesinde kablo ipi gerçekçi davranır. Denizde seyahat etmek için tekneleri kullanabilir veya herhangi bir yere kolayca ulaşmak için helikopter uçurabilirsiniz.

Simülasyon: Araçlar için gerçekçi hasar modeli. Düşmeler, çarpmalar aracınızın şasisini deforme eder. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke göre deforme olur. Simüle edilmiş su dalgalanmaları, kaldırma kuvveti vb.

Mücadeleler: Kontrol Noktası Avı mücadelelerini bitirmek için hızlı olmaya çalışın, Yol Bulucu mücadelelerinde kontrol noktalarına ulaşmak için arazi becerilerinizi kullanın. Taşıma mücadelelerinde gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın.

Taşımacılık: Materyalleri hedeflerine taşımak için römorkları kullanın veya yerdeki objeleri almak ve serbestçe bırakmak için vincinizi kullanın.

İnşaat: Gerekli materyalleri siteye taşıyarak evler, köprüler, yollar, araçlar inşa edin.

Araçlar: Off-road 4x4 araçları, kamyonları, off-road devlerini, tekneleri, helikopterleri kullanın.

Çamur fizikleri: Deforme olan dinamik çamur yüzeyi. Aracınızı kirleten çamurlu yollardan geçeceksiniz. Şasi çamurlanıp kirlenebilir, suya girerek veya tamir ederek yıkayabilirsiniz.

  • Güzel manzaraları keşfedin.
  • Zorlu yarışları tamamlayarak yeni off-road araçlarının kilidini açın.
  • 4x4 arazi araçlarının yanı sıra tekne ve helikopterler sizi bekliyor.
  • Araba paketlerini toplayarak yeni arabaların kilidini açın.
  • Tepelere tırmanın, yük taşıyın.