Ridiculous Fishing

Ridiculous Fishing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vlambeer

Ridiculous Fishing, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Ridiculous Fishing, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz epey keyifli bir beceri oyunu. İlginç tasarımlı grafikleriyle dikkat çeken bu oyundaki amacımız balık avlamak. Geçişi gizemlerle dolu bir adam olan Bill, kendini balık avlamaya adamış ve hayatının geri kalan günlerini dünyann farklı noktalarında bulunan balık avlama merkezlerinde geçirmeye karar vermiş.

İlginç bir hikayesi olsa da biz işin daha çok el becerisiyle ilgili olan kısmıyla haşır neşir oluyoruz. Oyunda karşımıza çok sayıda balık çıkıyor ve biz de hepsini avlamaya çalışıyoruz. Elbette bu pek kolay bir görev değil. Fakat bu görevde bize yardımcı olacak çok sayıda güçlendirici ve bonus bulunuyor. Bunları toplayarak bölümler esnasında avantaj elde edebiliyoruz.

Oyunun en dikkat çeken noktası ekstra ödemeler içermemesi. Yani oyunu tamamen ücretsiz olarak indirip yine tamamen ücretsiz olarak oynamaya devam edebiliyoruz. Birbirinden orijinal tasarımlı bölümlerle zenginleştirilen Ridiculous Fishing, beceri oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.