Spotify Recorder

Spotify Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,419
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici remkovanbrakel

Spotify Recorder, Spotify üzerinde dinlediğiniz şarkıları kaydederek indirmenizi sağlayan yararlı, kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Spotify Recorder, Spotify üzerinde dinlediğiniz tüm şarkıları kaydederek bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. ,Dünya'nın en büyük dijital müzik servislerinden bir tanesi olan Spotify kullanıcılarından bir tanesiyseniz bu program sayesinde artık şarkıları bilgisayarınıza indirerek internet bağlantınız olmadığı zamanlarda bile indirebileceksiniz.

Spotify üzerinde ister radyo isterse oluşturduğunuz listeler içinden bir şarkı dinlerken programı açarak şarkıları kaydedebiliyorsunuz. 96/128/190/320 KBPS olarak farklı ses kalitelerinden birini seçerek favori şarkılarınızı kolayca kaydedebilirsiniz. Direk indirme işlemi olmadığından dolayı eğer çalma listelerini indirmek isterseniz bu biraz zamanınızı alacaktır. Fakat bir çok şarkı Spotify üzerinde diğer platofrmlara göre çok daha kaliteli ve sorunsuz. Bu nedenle beklemeye değecektir.

Şarkı kayıtlarını direkt olarak ses kartı üzerinden yapan program, şarkı kalitelerini düşürmemektedir. Spotify üzerinde çalan şarkıyı otomatik olarak tespit ecden program bu şarkıları kaydetmeniz durumunda ise dosya adını şarkı ve şarkıcı adı yapıyor.

Ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulum yapmadan hemen şarkı indirmeye başlayabileceğiniz program Spotify'ın premium üyeliğine sahip değilseniz reklamları atlama özelliği sayesinde listelerinizi daha güvenli ve net bir şekilde indirmenizi sağlıyor.